مسابقات نونهالان، نوجوانان و جوانان تهران در هفته تربیت بدنی و ورزش

گرم کردن قبل از مسابقه، تیم رادین

مسابقات رده سنی نونهالان،  نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان استان تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، با حضور دکتر شعبانی بهار رئیس فدراسیون ج.ا.ا ، آقای پاکزاد ،  بنی تمیم و خانم دکتر طبسی رئیس هیات تیراندازی باکمان استان تهران 

اسامی برندگان نهایی به شرح ذیل اعلام می گردد:

بخش کامپوند جوانان پسر
1 آرین رضایی (باشگاه رادین (  طلا

بخش ریکرو نونهالان پسر
2 باربد طمراسی ( باشگاه رادین) نقره

بخش ریکرو نوجوانان پسر
2 علی مومنی ( باشگاه رادین ) نقره

بخش ریکرو نوجوانان دختر 
 3 هلیا خانمحمدی (باشگاه رادین)  برنز بخش ریکرو جوانان دختر 
  3 تکتم علیلو (باشگاه رادین)  برنز

جمعه دوم آبان ماه 99

حضور گرم و صمیمی جناب آقای قمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان شمیرانات در باشگاه تیرو کمان رادین.

بازدید خانم دکتر طبسی ریاست هیات تیراندازی با کمان استان تهران از نحوه فعالیت باشگاه تیراندازی با کمان رادین

تهران – طبسی: تهران برگزار کننده اولین مسابقات آنلاین تیراندازی با کمان در کشور است

در جلسه کمیته های تخصصی هیات تیراندازی با کمان تهران عنوان شد.

رئیس هیات تیراندازی با کمان استان تهران در جلسه هم اندیشی کمیته های تخصصی این هیات از برگزاری اولین دوره مسابقات آنلاین باشگاه های تیراندازی با کمان تهران خبر داد.

طبسی با اشاره به آسیب ها و محدودیت های به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: در حال حاضرفعالیت های ورزشی و مسابقات اغلب رشته های ورزشی به نوعی در مواجهه با این ویروس و محدودیت های کرونایی با اختلال روبرو شده است و و با توجه به پیش بینی های صورت گرفته این ویروس تا مدت زمان نامعلومی میهمانمان می باشد و ما می بایست به عنوان متولیان رشته های مختلف ورزشی شرایط کنونی را مد نظر قرار داده و به دنبال راهکار باشیم.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه ماهیت رشته تیراندازی با کمان به نحوی می باشد که جزء ورزش های بسیار کم برخورد محسوب می شود ولی تععد ورزشکاران در مسابقات استان تهران، مارا بر آن داشت تا به دنبال راهی برای انجام بدون دغدغه این مسابقات و برگزاری رقابتی سلامت برای خانواده تیراندازی با کمان این استان باشیم، لذا طی جلسات کارشناسی متعدد با همکارانمان در فدراسیون و کمیته های تخصصی هیات تهران مقرر شد تا استان تهران با توجه به پتانسیل موجود،اولین برگزار کننده این مسابقات به صورت آنلاین در سطح کشور باشد.

طبسی تصریح کرد ما درهیات استان تهران با تشکیل کمیته ای تخصصی طی چند ماه اخیربه پایش زیرساخت های لازم وتهیه نرم افزارها و سخت افزارهای مورد نیاز برای برگزاری این مسابقات پرداخته ایم و خوشبختانه مراحل انجام آزمون مسابقات بدین صورت نیز با موفقیت پشت سر گذارده شده است و امیدواریم تا با اخذ مجوز های لازم بتوانیم بزودی اولین دوره این مسابقات را در تهران برگزار کنیم.

گفتنی است این اولین باردر سطح کشوراست که مسابقات تیراندازی با کمان به صورت آنلاین وسبک پیش بینی شده پیش رو در دست اقدام می باشد.

عادلی رئیس کمیته فیلد آرچری و کمان سنتی هیات تیراندازی با کمان تهران شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان تهران، طبسی طی حکمی مهرداد عادلی را به عنوان رئیس کمیته فیلد آرچری و کمان سنتی هیات تیراندازی با کمان استان تهران منصوب کرد.

آقای مهرداد عادلی عضو کمیته و مسئول برگزاری فیلد آرچری

مسابقات آینده سازان تیراندازی با کمان تهران با شناخت قهرمانان پایان یافت

مسابقات تیراندازی با کمان تهران در رده نونهالان و نوجوانان با شناخت قهرمانان نهایی به کار خود پایان داد.
مسابقات آینده سازان پایتخت در سطح نونهالان و نوجوانان به مناسبت میلاد امام رضا(ع) جمعه به میزبانی هيات تهران از ساعت ٩ صبح لغایت ١٩ در سایت تخصصی تیراندازی با کمان ریاحی انجام شد..
در این مرحله از رقابت ها که به عنوان قهرمانی پایتخت و انتخابی تیم تهران جهت شرکت در المپیاد استعداد های برتر کشور برگزار شد، ۶۴ کماندار تهرانی در چهار بخش نونهالان پسر(١١) نفر ریکرو (٨) نفر کامپوند، نونهالان دختر(١٠) نفر ریکرو (۵) نفر کامپوند، نوجوانان پسر(٩) نفر ریکرو (۵) نفر کامپوند و نوجوانان دختر (١٠) نفر ریکرو (۶) نفر کامپوند در مسافت ١٨ متر طی رقابتی جذاب به تیراندازی پرداختند.
بخش ریکرو نونهالان پسر علی مومنی ( باشگاه رادین) به نقره و در بخش ریکرو نوجوانان پسر مبین رمیار( باشگاه رادین ) به طلا دست یافتند.